Новини

24.05.2016 11:53
Літай на швидкості 3G Turbo! Інтертелеком став партнером Rock Fly Fest в Черкасах
Open-air фестиваль малої авіації та рок-музики зібрав близько 3000 гостей

20—22 травня 2016 року в Черкасах пройшов Rock Fly Fest — один з наймасштабніших в Україні проектів, який поєднав ІІІ Черкаський Фестиваль Малої Авіації та Рок-фестиваль «Склик. 25 років по тому».

Гості події не тільки помилувалися на виступи вітчизняних команд авіаторів, але й отримали можливість здійснити політ на будь-якому літаку з тих, що взяли участь в шоу. А «нелітаючих» відвідувачів розважали музиканти і колективи Черкащини. Хедлайнерами рок-концерту стали групи «Мандариновий рай», «Ефект метелика» та «OLDSCHOOL».

Партнер 3G інтернету Rock Fly Fest, оператор Інтертелеком, запропонував гостям безкоштовний інтернет-доступ у Wi-Fi зоні, а також підготував тематичні розваги. Великою популярністю користувався шолом віртуальної реальності Oculus Rift, представлений в бренд-зоні компанії: з його допомогою всі бажаючі могли випробувати реалістичні відчуття екстремального польоту без необхідності підніматися над хмарами.

Всі учасники активностей від Інтертелеком отримали можливість виграти знижки на 3G обладнання або брендовані сувеніри — без подарунка не пішов ніхто. А 20 і 21 травня відбулися розіграші головних призів: двох мобільних Wi-Fi роутерів. Доступ до високошвидкісного 3G інтернету на найширшій території покриття в Україні з цими компактними пристроями стає максимально простим, вигідним і зручним.

Фестиваль Rock Fly Fest у цьому році зібрав більше 30 бортів українських і зарубіжних авіаторів. Серед вітчизняних команд були представники авіа-руху із Запоріжжя, Кіровограда, Одеси, а також учасники АОПА (Всеукраїнська Громадська організація приватних пілотів і власників повітряних суден) і київського клубу «Аеропракт». Всі 32 борти взяли участь у авіашоу, продемонструвавши яскраве і технічне виконання фігур вищого пілотажу, а також запропонували свої послуги гостям події: на кожному з літаків-учасників можна було політати разом з командою пілотів.

«Rock Fly Fest — один з найбільш яскравих прикладів того, як багато талантів приховано серед жителів України. На фестивалі були представлені унікальні моделі літаків, безліч людей оцінили майстерність пілотів, отримали можливість обмінятися досвідом, враженнями. Ми раді, що підтримали захід і познайомили гостей з ще одним «польотом» — на швидкості 3G інтернету від Інтертелеком», — зазначив генеральний директор компанії Інтертелеком Борис Акулов.

 

Новини і прес-релізи