Новини

20.05.2016 10:02
Розширення «Інтертелеком-ТВ»: нові передплати від Divan.TV
Підключайте одну з 10 нових передплат для перегляду кіно і ТБ.

divantv.jpgДесять нових передплат «Інтертелеком-ТВ» від Divan.TV. Підключайте і отримуйте доступ до більш ніж 200 каналів українською, російською, англійською мовами! Дивіться художні та документальні фільми, розважальні та освітні мультсеріали, ТВ-шоу і телесеріали, новини і багато іншого на будь-якому пристрої з доступом до 3G інтернету від Інтертелеком.

Активуйте будь-який з пакетів кіно від Divan.TV в особистому кабінеті (АССА):

  • «ДиванТВ. Стартовий» за 39 грн/місяць — 94 національних, міжнародних та регіональних телеканали з найсвіжішими новинами, популярними телешоу і цікавими фільмами.
  • «ДиванТВ. Оптимальний» за 69 грн/місяць — від 140 каналів з новинами, серіалами, телешоу, освітніми програмами, дитячими телепередачами, а також кращими вітчизняними і зарубіжними фільмами.
  • «ДиванТВ. Престижний» за 169 грн/місяць — від 174 каналів з обраними фільмами всіх жанрів і напрямів, а також сотнями розважальних, пізнавальних, спортивних і новинних передач.
  • «ДиванТВ. VIP» з абонплатою 279 грн/місяць — 182 канали з найповнішим пакетом послуг Divan.TV: національні, міжнародні, регіональні і спеціальні преміальні канали з тарифу «Viasat Premium» з фільмами, телесеріалами, передачами для дітей, освітніми та розважальними програмами доступні на всіх пристроях з доступом до 3G інтернету від Інтертелеком.
  • «ДиванТВ. Дитячий» всього за 29 грн/місяць — це 11 каналів з вітчизняними і зарубіжними мультфільмами, розвиваючими та освітніми програмами та дитячим кіно.
  • «ДиванТВ. Фільмовий» з абонплатою 29 грн/місяць пропонує 10 каналів з популярними зарубіжними і вітчизняними серіалами, класикою кіно і новинками сучасного світового кінематографа.
  • «ДиванТВ. Пізнавальний» за 29 грн/місяць — це 19 каналів, присвячених програмам про тварин, наукових відкриттях і країнах світу від провідних світових студій.
  • «ДиванТВ. Інформаційний» за ціною 29 грн/місяць — 26 каналів з найсвіжішими новинами України та світу.
  • «ДиванТВ. TV1000+» — 7 каналів з найбільш відомими і популярними європейськими телеканалами. Художні фільми зі всього світу, а також кращі документальні програми в одному тарифі всього за 39 грн/місяць.
  • «ДиванТВ. VIASAT Premium» — це 12 каналів з історичними, пізнавальними, науковими, спортивними програмами, а також світ класики і найсвіжіших прем'єр вітчизняного і світового кінематографу за 89 грн/місяць.

 

 

 

Новини і прес-релізи