Новини

06.05.2016 09:03
Максимум спілкування: популярність голосових мобільних послуг серед українців зростає
Кількість підключень до голосових тарифних планів в мережі Інтертелеком за I квартал виросло на 5%

Незважаючи на проникнення 3G інтернету, затребуваність голосового зв'язку серед українців не знижується. Навпаки: в січні—березні 2016 року всі основні показники голосового сегмента національного 3G оператора Інтертелеком показали стабільну позитивну динаміку.

Так, у порівнянні з показниками аналогічного періоду минулого року на 5% зросла кількість підключень до голосових тарифних планів. Середній показник MOU на номери мобільних операторів збільшився на 27%. Зростає і проникнення 3G інтернету серед користувачів: частка абонентів, які активно використовують інтернет-трафік на смартфонах, збільшилася на 20%.

Інтертелеком продовжує пропонувати користувачам нові сучасні рішення для спілкування і використання 3G інтернету на найвигідніших умовах. Двостандартні смартфони, які здатні одночасно працювати в мережах CDMA і GSM, дають користувачам можливість зберегти звичний GSM-номер, при цьому користуючись усіма перевагами голосового зв'язку і 3G від Інтертелеком.

Щоб підтримати сегмент двостандартних смартфонів, Інтертелеком в I кварталі запустив акцію «Смартфон за півціни», повертаючи 50% вартості Lenovo А330 на бонусний рахунок абонента. Крім того, у користувачів з'явилася можливість придбати двостандартні GSM+CDMA смартфони Lenovo A330E безпосередньо на офіційному сайті оператора, вибравши будь-який вподобаний номер і тарифний план. Акція «Смартфон за півціни» триває: всі бажаючі купити Lenovo A330E на спеціальних умовах можуть зробити це до 31 травня 2016 року.

 

Новини і прес-релізи