Новини

22.04.2016 10:03
Дивіться фільми на улюблених гаджетах разом з «Інтертелеком ТБ»
Перший місяць користування послугою — в подарунок.

intertelecom_tv.jpgНе уявляєте гарного вечора без перегляду улюблених ТБ-каналів? Відкривайте для себе світ онлайн-телебачення з новою послугою «Інтертелеком-ТБ» від MEGOGO!

Оформляйте одну з трьох передплат «Кіно та ТБ»: «Легка», «Оптимальна» або «Максимальна» — і дивіться фільми, серіали та популярні телеканали на всій території покриття 3G-інтернету від «Інтертелеком».

Спробуйте послугу безкоштовно протягом першого місяця: при оформленні передплати «Кіно та ТБ: Легка» «Інтертелеком» дарує місяць використання послуги без внесення абонентської плати.

Активуйте будь-яку з передплат в особистому кабінеті (АССА):

  • «Кіно та ТБ: Легка» за 37 грн/місяць — це 92 каналу і доступ до колекції з більш ніж 5500 фільмів без реклами;
  • «Кіно та ТБ: Оптимальна» — збалансована пропозиція: 97 каналів і доступ до колекції з 6500 фільмів без реклами за 77 грн/місяць;
  • «Кіно та ТБ: Максимальна» — передплата для справжніх кіноманів: 139 каналів і доступ до колекції з 6500 фільмів без реклами з абонплатою 147 грн/місяць.

Крім того, користувачі будь-якої з передплат можуть замовити додаткові пакети: «FilmBox», який включає 7 зарубіжних тематичних каналів, за 39 грн/місяць і «ViasatPremium» з 2-ма HD-каналами преміального кіно за 57 грн/місяць.

Понад 22 000 годин кіно, мультфільмів, серіалів, телевізійних шоу та концертів — в одній простій передплаті «Кіно та ТБ» на будь-якому вашому пристрої: смартфон, планшет, комп'ютер або SmartTV. Підключайтесь до безмежного світу кіно з новими пропозиціями «Інтертелеком-ТБ»!

Перейти в особистий кабінет

 

Новини і прес-релізи