Новини

21.04.2016 10:04
Територія ECO: «Інтертелеком» запросив державу, бізнес і волонтерів поговорити про екологічні проблеми в Україні
Оператор провів семінар, присвячений відповідальному ставленню до екології.

20 квітня в коворкінг Счастье HUB у Києві відбувся семінар, присвячений актуальним для України екологічним питанням, на якому були присутні представники різних структур та компаній: державних органів, соціально відповідального бізнесу і волонтерських рухів. На семінарі були висвітлені проблеми утилізації відходів, необхідність формування культури сортування відходів серед українців.

На заході відбувся діалог між державою в особі заступника міністра екології та природних ресурсів України Світлани Коломієць, організаціями, зайнятими в сфері утилізації, від яких були присутні представники компаній «Центр управління відходами» – Наталія Зайцева, «Україна без сміття» – Євгенія Аратовская і ТОВ «Київміськвторресурси» – Сергій Волков, а також представниками соціально відповідального бізнесу.

Учасники озвучили своє бачення проблеми та можливі шляхи до її розв'язання. Зокрема, Світлана Коломієць освітила нинішній стан переробної галузі за даними Держкомстату і розповіла про те, які зміни очікуються в ній найближчим часом. «На вітчизняні звалища потрапляє близько 95% твердих побутових відходів, в тому числі небезпечних. І потрапляють вони туди без будь-яких проміжних ланок», – зазначила Світлана Коломієць і додала, що в Україні немає ні роздільного збору сміття, ні системи поводження з відходами - як у всій Європі, де на першому місці стоїть запобігання утворенню відходів. Саме тому міністерством було розроблено нову редакцію Закону «Про відходи», прийняття якого стане першим важливим кроком у створенні в Україні цивілізованої системи поводження з відходами.

Національний 3G оператор «Інтертелеком», в свою чергу, презентував нову соціально-екологічну програму «Територія ECO» та перший проект в рамках даної програми – «ECO-POINT». Основним завданням цього проекту є привернення уваги аудиторії до проблеми збору та правильної утилізації відходів, створення позитивного тренда в суспільстві та прикладу для інших соціально відповідальних організацій України.

В основі проекту «ECO-POINT» лежить концепція розміщення в відвідуваних місцях точок сортування найбільш поширених побутових і офісних відходів - паперу, пластику та батарейок. На даному етапі налічується 8 точок ECO-POINT, розміщених в коворкінгових просторах міста Києва. У планах «Інтертелеком» - розвиток проекту на території всіх найбільших міст України.

Генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов: «Ми раді, що наша ініціатива знайшла такий широкий відгук – у представників державної влади, бізнесу, екологічних організацій. Ми дякуємо всім учасникам семінару та сподіваємося, що всебічний діалог дозволить запобігти негативним наслідкам зневажливого ставлення до питань екології та сформувати нове, відповідальне ставлення до них на всіх рівнях суспільства».

 

Новини і прес-релізи