Новини

18.04.2016 11:08
«Інтертелеком» запускає всеукраїнську еко-програму «Територія ECO»
20 квітня в Києві відбудеться семінар, присвячений відкриттю ECO-POINTов — точок сортування переробляються відходів.

eco-banner-site-1812-607-ukr.jpg

Розширюючи спектр своєї соціальної діяльності, «Інтертелеком» представляє всеукраїнську екологічну програму — «Територія ECO». Метою даної програми є поширення інформації про екологічні проблеми та способи їх вирішення, впровадження екологічних звичок в повсякденне життя.

Програма стартує з проекту «ECO-POINT», в рамках якого «Інтертелеком» спільно з громадською організацією «Україна без сміття» встановлює в найбільш відвідуваних місцях країни ECO-POINTи: інформаційні стенди з боксами для сортування відходів, що переробляються — паперу, пластику та батарейок. Стартував проект з коворкінгів, відвідуваність, доступність і особливості діяльності яких роблять їх ідеальним місцем для популяризації ідеї сортування відходів серед молодого покоління.

20 квітня у київському коворкінгу «Щастя HUB» відбудеться семінар, присвячений відкриттю проекту «ECO-POINT». З доповідями на екологічні теми виступлять заступник міністра екології та природних ресурсів України Світлана Коломієць, а також представник комісії з екологічної політики Київської міськради Ганна Сандалова. Сергій Волков — представник найбільшого переробного заводу в Україні, ТОВ «Київміськвторресурси», підніме завісу над тим, що насправді відбувається «по той бік» еко-проектів. А бізнес-леді Маргарита Січкар (власник «Щастя HUB») і Євгенія Аратовська (глава проекту «Україна без сміття») поділяться практичним досвідом і розкажуть про перспективи розвитку еко-ініціатив в Україні.

«Програма «Територія ECO» була логічним розвитком нашої діяльності як оператора, який з самого старту вибрав для роботи найбезпечніший та найбільш екологічний стандарт зв'язку, — підкреслив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов. — За допомогою «Території ECO» ми хочемо привернути увагу громадськості до проблеми сортування відходів, адже наслідки нехтування цієї теми можуть бути вельми негативними».

Новини і прес-релізи