Новини

14.04.2016 09:36
Яскраве відкриття: на карті Києва з'явився ще один центр обслуговування «Інтертелеком»
Захід відвідали близько 2500 жителів столиці.

Мережа салонів зв'язку «Інтертелеком» поповнилася ще одним центром обслуговування нового формату. З 12 квітня якісне обслуговування, привабливі ціни на гаджети та повний спектр голосових і 3G послуг стали доступні киянам за адресою: пр-т Перемоги, 104 (м. Святошин).

У день відкриття сервісний центр зустрів відвідувачів святковою програмою з діджейською музикою, яскравою фотозоною для всіх бажаючих, а також безпрограшними конкурсами. Всі учасники святкових активностей отримали яскраві брендовані сувеніри від «Інтертелеком», а переможці конкурсів — мобільний Wi-Fi роутер Huawei 5321, двостандартний смартфон Lenovo A330E і 3G планшет ZTE з трьома місяцями 3G інтернету в подарунок.

Крім того, 12 квітня оператор надавав знижки до 85% на 3G гаджети, а також дарував новим абонентам «Рік 3G у подарунок» при підключенні до тарифних планів 3G-лінійки та до 1000 хвилин в подарунок при підключенні до голосових пропозицій.

«Кияни користуються 3G інтернетом від «Інтертелеком» вже більше п'яти років. Сьогодні, щоб отримання професійного обслуговування для жителів було ще швидшим і зручнішим, ми відкриваємо центри обслуговування нового формату, — розповів директор департаменту абонентського обслуговування «Інтертелеком» Андрій Семенов. — Для нас важливий комфорт наших абонентів на всіх етапах отримання обслуговування. Зручне розташування сервісного центру забезпечує доступ до обслуговування прямо поруч із будинком, а поділ на кілька функціональних зон забезпечує максимальний комфорт отримання послуг».

Центр обслуговування абонентів на проспекті Перемоги, 104, працює щодня без перерв і вихідних з 8:30 до 20:30.
 

Новини і прес-релізи