Новини

08.04.2016 14:57
Нові 3G тарифи: 50 ГБ за 149 грн в місяць!
Перевірте наявність свого населеного пункту в зоні дії нових пропозицій.

Хочете використовувати ще більше 3G інтернету на вигідних умовах? Перевірте, чи знаходиться ваш населений пункт в зоні дії нової 3G-лінійки тарифних планів, і підключайтеся до одного з трьох безлімітних пропозицій за акційною ціною в 1 грн!

«3G Безліміт 99 Акційний» — тарифний план, в рамках якого ви отримуєте 1 000 МБ високошвидкісного 3G інтернету щодня. Ця пропозиція відмінно підходить тим, хто хоче активно використовувати 3G на декількох мобільних пристроях одночасно - наприклад, смартфоні і планшеті. Розмір абонплати складає 99 грн в місяць.

«3G Безліміт 149 Акційний» — безлімітний тариф з щомісячним пакетом високошвидкісного трафіку. 50 000 МБ 3G інтернету забезпечують можливість вільно споживати важкий контент, не рахуючи витрачених мегабайт. Сервіси потокового відтворення музики, онлайн-телеканали, онлайн-додатки і робота в мережі, а також багато іншого доступні всього за 149 грн в місяць.

«Супер 3G Безліміт Акційний» — абсолютно безлімітний тарифний план без обмежень по швидкості або трафіку. Підключайте пропозицію на мобільний Wi-Fi роутер і використовуйте високошвидкісний 3G в якості повноцінного аналога домашнього інтернету, який, до того ж, завжди можна брати з собою. Повний безліміт в рамках цього тарифу доступний за 199 грн в місяць.

За межами населених пунктів, в яких діють умови тарифів, швидкість передачі даних знижується до 128 Кбіт/с.

Населені пункти, в яких діють умови тарифів

 

Новини і прес-релізи