Новини

04.04.2016 14:11
Lenovo A330E за півціни!

Купуйте двостандартний смартфон та отримуйте 1199 грн в подарунок.lenovo_330_1.JPEGДва стандарти в одному пристрої на максимально вигідних умовах! Вибирайте двостандартний смартфон Lenovo A330E від «Інтертелеком» та отримуйте половину вартості пристрою, 1199 грн, на свій абонентський рахунок.

З двостандартним смартфоном Lenovo A330E ви отримаєте можливість одночасно використовувати GSM і CDMA-зв'язок. Зберігайте свій GSM-номер та контакти, доповнюючи їх відповідною пропозицією від «Інтертелеком». Вільно користуйтеся безлімітним 3G інтернетом на території всієї України з одним з тарифних планів 3G-лінійки і телефонуйте без обмежень на місцеві міські номери та номери інших абонентів «Інтертелеком» з однією з голосових пропозицій. І, звичайно, отримуйте рік 3G в подарунок при підключенні до будь-якого тарифного плану інтернет-послуг або міської зв'язку до 31 травня 2016 року!

Бонусні кошти ви зможете використовувати для внесення абонентської плати з другого місяця обслуговування, а також оплати будь-яких послуг зв'язку: додаткових пакетів 3G інтернету, хвилин для спілкування з абонентами інших операторів, розважальних та службових мобільних сервісів і т. д. Бонусні 1199 грн доступні для використання протягом 90 днів з моменту підключення.

Придбати Lenovo A330E можна у Центрах обслуговування абонентів або дилерських магазинах «Інтертелеком», а також на сайті оператора. Акція діє до 30 квітня 2016 року.

 

Новини і прес-релізи