Новини

16.03.2016 10:37
Нам 15 років!
Святкуємо день народження «Інтертелеком» разом.

15.jpg Шановні абоненти та партнери!

15 років тому, 16 березня 2001 року, «Інтертелеком» почав свій шлях на телекомунікаційному ринку України. Сьогодні ж ми є одним з чотирьох національних операторів України.

Серед досягнень компанії за ці 15 років - найбільша мережа місцевого бездротового зв'язку, 3G інтернет з 2008 року, перша 3G мережа з покриттям більш ніж в 14 000 населених пунктів, бездротовий інтернет-доступ в віддалених населених пунктах і безліч інших інноваційних, корисних та зручних рішень. І всі вони мають значення завдяки тому, що більше 1 мільйона 300 тисяч абонентів вибрали «Інтертелеком» в якості свого оператора зв'язку.

Ми дякуємо вам за довіру, можливість забезпечити спілкування з близькими, друзями і колегами по всій Україні та за кордоном. Кожен день колектив «Інтертелеком» докладає всіх зусиль для того, щоб спілкування ставало ще більш комфортним, послуги і сервіси - корисними і зручними, а умови їх використання - максимально вигідними.

Святкуючи 15-річчя роботи на українському телекомунікаційному ринку, ми бачимо великі можливості в майбутньому. Попереду - робота по поліпшенню якості і території покриття 3G мережі, збільшення середньої швидкості в мережі, розробці нових привабливих пропозицій для користувачів, а також впровадження інновацій та нових технологій. З 3G покриттям на території всіх областей країни ми готові до нових викликів і зростаючої конкуренції.

Дякуємо, що залишаєтеся з «Інтертелеком»!

 

Новини і прес-релізи