Новини

02.03.2016 10:41
Даруємо 10 ГБ щомісяця
Підключайтеся та отримуйте подарунки до 15-річчя «Інтертелеком»!

God_3G_ua_350_225.jpg«Інтертелеком» виповнюється 15 років, і на честь дня народження оператор оголошує місяць подарунків для всіх абонентів. Підключайтеся у березні та отримуйте до 10 ГБ 3G інтернету щомісяця протягом року!

Більше ніякої економії трафіку — максимум 3G інтернету з новими акціями! Дивіться улюблені фільми та серіали, слухайте музику, грайте та спілкуйтеся, обмінюйтеся з друзями або колегами контентом за допомогою хмарних сервісів, працюйте в онлайн-додатках або фоторедакторах — з новими 3G пропозиціями від «Інтертелеком» інтернету вистачить на все.

Для максимальної зручності споживання 3G інтернету оператор передбачив рішення для користувачів будь-яких пристроїв.

Для користувачів смартфонів та планшетів оптимально підходять тарифні плани лінійок «Супер смартфон» і «Супер 3G планшет», а також пропозиція «Вільний день +». Підключайтеся і отримуйте 2,5 ГБ 3G інтернету в подарунок кожен місяць!

Користувачам ноутбуків та ПК, які не звикли економити мегабайти, підійдуть тарифні плани «3G Безліміт» та «3G Безліміт 139» і 10 ГБ 3G інтернету в подарунок в рамках акції.

Отримуйте подарунки від «Інтертелеком» вже сьогодні! Замовляйте стартові пакети або 3G обладнання на сайті або підключайтеся в будь-якому центрі обслуговування абонентів або дилерської точці продажів «Інтертелеком».

Акція діє до 31 березня 2016 року. Встигніть отримати свій рік 3G в подарунок!

Про акції для тих, хто вже є абонентом «Інтертелеком», можна дізнатися тут.

 

Новини і прес-релізи