Новини

02.03.2016 10:39
Подарунки для всіх до дня народження «Інтертелеком»
Святкуємо 15-річчя компанії разом!

podarki_dr.jpg«Інтертелеком» виповнюється 15 років, і на честь дня народження оператор оголошує місяць подарунків для всіх абонентів.

Вибирайте пакети 3G мегабайт або хвилин для дзвінків на номери інших операторів і будьте завжди на зв'язку з подарунковим трафіком від «Інтертелеком»!  

Поринайте у світ улюбленого контенту з бандлами додаткового 3G трафіку: «10 ГБ 3G» за 15 грн і «3 ГБ 3G» за 7 грн. Вибирайте свій подарунковий пакет та користуйтеся 3G на повну: завантажуйте музику та фільми, спілкуйтеся з друзями в соціальних мережах, діліться яскравими фото і користуйтеся будь-якими онлайн-додатками.

Послуги «10 ГБ 3G» і «3 ГБ 3G» доступні абонентам тарифних планів міської нумерації та 3G інтернету.

Дзвоніть абонентам мобільних операторів України на найвигідніших умовах з пакетом «Мобільні хвилини» за 15 грн. Додайте до свого тарифного плану 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів України та спілкуйтеся всього за 0,15 грн/хвилину!

Пакет «Мобільні хвилини» можна активувати на всіх тарифних планах лінійки «Супер смартфон», а також у тарифі «Найкращий смартфон».

Отримуйте подарунки від «Інтертелеком» вже сьогодні! Активуйте подарункові пакети 3G трафіку і хвилин в системі самообслуговування (АССА) або в центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком».

 

 

Акція діє до 31 березня 2016 року. Встигніть скористатися своїм подарунком до дня народження «Інтертелеком»!

Про акції для нових абонентів «Інтертелеком» можна дізнатися тут.

 

Новини і прес-релізи