Новини

24.02.2016 10:36
Безлімітний 3G за 20 грн на місяць
Один інтернет для всіх пристроїв.

Встигніть скористатися найвигіднішими 3G пропозиціями від «Інтертелеком». Качайте будь-який контент на найбільш привабливих умовах і не переплачуйте за 3G інтернет за єдиним тарифним планом для всіх своїх пристроїв!

Підключайтеся до тарифних пропозицій лінійки «Супер 3G планшет» за акційною ціною в 1 грн і протягом трьох місяців користуйтеся високошвидкісним 3G інтернетом на найбільш вигідних умовах:

 

Підключайте тарифні плани «Супер 3G планшет» на мобільний Wi-Fi роутер від «Інтертелеком» і використовуйте єдиний 3G інтернет для всіх пристроїв: смартфона, планшета, ноутбука і навіть ПК. Оптимальний обсяг високошвидкісних мегабайт дозволяє з комфортом користуватися усіма популярними онлайн сервісами, спілкуватися в соціальних мережах і месенджерах, слухати музику, переглядати фото або відео. Можна навіть без проблем працювати в будь-якій точці України — адже високошвидкісний 3G від «Інтертелеком» доступний на найширшій території покриття в країні!

 

3G_20grn_infographics_ua.png

 

Підключайтеся в центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажу «Інтертелеком» і використовуйте найдоступніший та вигідний 3G інтернет від 20 грн на місяць!

 

Новини і прес-релізи