Новини

17.02.2016 10:34
Де українці відпочивали на різдвяних канікулах-2016
«Інтертелеком» назвав найпопулярніші напрямки подорожей абонентів міжнародного роумінгу.

У грудні 2015 року національний 3G оператор «Інтертелеком» запустив у продаж оновлену роумінг-карту «Навколо світу» з новими вигідними умовами для спілкування за кордоном. Абоненти роумінг-карти можуть приймати безкоштовні вхідні дзвінки в 125 країнах світу. Ну а в зоні дії послуги «30 країн», в яку входять ТОП найбільш популярних напрямків подорожей українців, користувачі карти можуть і самі дзвонити на українські номери на найвигідніших умовах. Вартість вихідних дзвінків в списку ТОП-30 країн становить всього 0,22 € за хвилину.

Українці, які провели новорічні свята і зимові відпустки за кордоном, завдяки роумінг-карті змогли активно спілкуватися з рідними, друзями і колегами на батьківщині. Тривалість вихідних дзвінків в середньому склала 12,5 хвилин. А середній вхідний дзвінок, абсолютно безкоштовний для користувача роумінг-карти, тривав трохи більше 20 хвилин.

Найпопулярнішою країною для зимового відпочинку в січні 2016 року виявилась Болгарія — її відвідали понад 27% користувачів роумінг-карти. Наступними за популярністю серед українських туристів стали Польща, Туреччина та Угорщина, які входять в зону дії «30 країн». Всі ці країни відрізняються прекрасними гірськолижними курортами, а «серце старої Європи», Угорщина, взимку тішить туристів ще й великою кількістю геотермальних джерел.

roaming_countries_ua.png

Кінець лютого — саме час надолужити згаяне в інші зимові місяці або закрити гірськолижний сезон. Румунія, Франція, Туреччина, Словенія або Італія — одні з найбільш вдалих напрямків для гірськолижного відпочинку в кінці зими, а в Єгипті та Ізраїлі встановлюється відмінна погода для екскурсій. Крім того, всі ці країни входять в зону дії послуги «30 країн», де користувачам роумінг-карти від «Інтертелеком» доступні безкоштовні вхідні дзвінки та вихідні за ціною 0,22 € за хвилину.

Виключною перевагою роумінг-карти є те, що CDMA-оператор «Інтертелеком» надав вигідні умови для спілкування за кордоном всім користувачам GSM-обладнання. Карта «Навколо світу» працює у всіх мобільних телефонах і смартфонах GSM-стандаірту. А з українським номером «Інтертелеком», який присвоюється карті після активації, абоненти можуть зі зручністю подорожувати по всьому світу, користуючись вигідними умовами міжнародного роумінгу.

 

Новини і прес-релізи