Новини

10.02.2016 10:33
Регіональні тарифи «Інтертелеком» тепер і в Одесі!
Встигніть підключити вигідні пропозиції.

8.jpgСпеціальна пропозиція для користувачів Одеси та Одеської області: підключайтеся до регіональних тарифів до 31 березня 2016 року. Безлімітний 3G інтернет в кожному тарифному плані для вільного споживання будь-якого контенту — економте, використовуючи швидкісний 3G інтернет на найвигідніших умовах!

«3G безліміт регіональний+» — 1 ГБ високошвидкісного 3G інтернету щодня і безлімітний доступ понад пакет на швидкості до 128 Кбіт/с за 120 грн в місяць. Даний тариф оптимальний для тих, хто часто використовує мобільний інтернет для доступу до соціальних мереж, пошуку інформації, перегляду відео на youtube.

«Супер 3G безліміт регіональний+» за 199 грн — тарифний план без обмежень по швидкості передачі даних або обсягом високошвидкісних мегабайт. Він чудово підходить найактивнішим користувачам 3G інтернету. Повна свобода в режимі онлайн на найвигідніших умовах!

Для абонентів Одеси та Одеської області регіональні тарифи доступні для підключення до 31 березня. Встигніть підключитися і почати економити до 100 грн в місяць на високошвидкісному 3G інтернеті!

Запитуйте «3G безліміт регіональний+» і «Супер 3G безліміт регіональний+» у Центрі обслуговування абонентів або дилерських точках продажу «Інтертелеком».

Базові умови тарифів «Супер 3G Безліміт регіональний+» і «3G Безліміт регіональний+» діють у межах Одеси та Одеської області.

 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 10.02.2016 10:33

    Регіональні тарифи «Інтертелеком» тепер і в Одесі!

Подальші новини:

Новини і прес-релізи