Новини

09.02.2016 10:32
Міський номер - тепер без контракту!
Підключення ще ніколи не було настільки простим.

Контрактне підключення скасовується: підключайте міський номер і починайте користуватися всіма перевагами голосового зв'язку в своєму мобільному пристрої, оформивши просту заявку.

Голосовий зв'язок від «Інтертелеком» стає максимально доступним - тепер безкоштовні необмежені дзвінки по місту і всередині мережі, вигідні пакети для дзвінків на номери мобільних операторів України та безлімітний 3G інтернет в рамках тарифу доступні без укладення договору. Сотні тисяч абонентів вже вибрали «Інтертелеком» для користування зручним міським номером.

Підключайте тарифні плани з прямою міської чи районної нумерацією та отримуйте мобільний номер з кодом 094. Він автоматично використовується для зв'язку з абонентами інших мобільних операторів України, а також для вигідного роумінгу в 165 країнах світу. Зручне поєднання двох номерів в одному пристрої є абонентам «Інтертелеком» абсолютно безкоштовно.

Підключити міський номер можна в центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком». Вносьте свої дані в заявку і отримуйте обладнання з прошитим міським номером, повністю готовим до роботи. Об'єднуйте міський і мобільний номер, а також безлімітний 3G інтернет від «Інтертелеком» в одному пристрої і користуйтеся послугами зв'язку на найвигідніших умовах!

 

Новини і прес-релізи