Новини

22.01.2016 10:28
Що найбільше цікавить абонентів «Інтертелеком»
ТОП найбільш популярних запитів до контакт-центру в грудні.

Основне навантаження на call-центр, як правило, припадає на передсвятковий період, і грудень 2015 року не став винятком. Сплеск активності користувачів спостерігався вже в перші два дні місяця: кількість вхідних дзвінків на 9% перевищила листопадові показники за той самий період. В цілому ж абоненти в грудні були на 14% активніші в порівнянні з попереднім місяцем, зробивши понад 180 000 дзвінків до контакт-центру «Інтертелеком».

Оператори call-центру «Інтертелеком» ефективно консультували абонентів з актуальних технічних питань: умовах поточних акцій, використанню послуг і сервісів, технічного обслуговування, роботі мережі та ін. Значна частка інтересу користувачів також сконцентрувалася на 3G пристроях, тарифах і особливостях підключення до мережі оператора.

Сучасні гаджети з кожним роком стають все більш популярним подарунком для любителів технічних новинок. Напередодні 2016 року оптимальним вибором для багатьох стали пристрої з доступом до мобільного 3G інтернету на найширшій території покриття в Україні — зокрема, коробкове рішення з мобільним Wi-Fi роутером Huawei 5220 (Rev.A) всього за 699 грн. Питаннями обладнання та коробкових рішень у грудні цікавилося 16% користувачів.

 

callcenter_ua.png

 

 

 

Новини і прес-релізи