Новини

25.04.2008 14:45
«ІНТЕРТЕЛЕКОМ» ПРОПОНУЄ НОВЕ «МОБІЛЬНЕ ЖИТТЯ»
28 квітня 2008 року перший національний CDMA-оператор «Інтертелеком» виводить на ринок мобільні голосові та Інтернет prepaid-послуги.

Тепер для нинішніх та майбутніх абонентів компанії «Інтертелеком» стали доступні prepaid-пакети голосових та Інтернет-послуг.

Новий тарифний план «Мобільне життя - Так просто!» пропонує голосові передоплачені послуги абонентам, які цінують якість, надійність та доступність CDMA-зв'язку, без укладення контракту. А тим, хто хоче мати постійний доступ в Інтернет, компанія пропонує prepaid-послугу «Мобільне життя – ReVolution».

Нові тарифні плани передбачають надання новим абонентам номера з мережевим кодом 094. А власники прямих міських номерів оператора «Інтертелеком» мають можливість активувати додаткову послугу високошвидкісної передачі даних «Мобільне життя – ReVolution».

Нагадаємо, що в квітні 2008 року компанія «Інтертелеком» перевела свої мережі в режим EVDO Rev. А. Оцінити можливості нової технології мають можливість абоненти, що володіють модемами і телефонами з підтримкою режиму Rev. А. Власники цих моделей можуть отримати значне збільшення швидкості передачі даних: у режимі download до 3100 кб/с, в режимі upload до 1800 кб/с. Абоненти, що володіють устаткуванням EVDO Rev. 0 та 3G-1x можуть користуватися послугами передачі даних в попередньому режимі. Нові підключення за бажанням абонентів проводяться на устаткуванні 3G-1x, EVDO Rev. 0, EVDO Rev. А.

Тарифный план «Мобільне Життя – Так просто!»

Интернет услуга «Мобільне Життя – ReVolution»

Новини і прес-релізи