Новини

13.01.2016 14:52
Абоненти «Інтертелеком» спожили 55 000 терабайт 3G інтернету
2015 рік став для оператора рекордним за обсягом завантаженого 3G

3Gs.jpgДля українських користувачів мобільного зв'язку минулий рік пройшов під знаком 3G інтернету. Впровадження 3G у всіх мобільних мережах стало новим етапом для українського телеком-ринку. Для «Інтертелеком», який як і раніше займає першу позицію по території покриття 3G мережі, це стало стимулом для вдосконалення та підвищення якості послуг. Рішення, запропоновані оператором у 2015 році, оптимально відповідають ринковим трендам і задовольняють потреби користувачів.

Все більше абонентів воліє мати «безшовний» доступ до контенту та інформації з декількох пристроїв (смартфона, планшета, ноутбука) для більш зручної роботи. Дослідження серед абонентів «Інтертелеком» показало, що понад 75% користувачів для споживання 3G користуються двома та більше пристроями. Також Україна підтримує глобальну тенденцію споживання трафіку мобільного інтернету. Основна частка припадає на відео-контент — youtube та інші сервіси потокового відтворення, доступ до яких з 3G інтернетом став більш простим і зручним.

У мережі «Інтертелеком» також спостерігалося зростання споживання трафіку. Обсяг спожитого за 2015 рік 3G трафіку склав більше 55 000 терабайт — на 7% більше, ніж у 2014 році. Такі показники стали можливі саме з «Інтертелеком», який пропонує користувачам найбільш доступні та вигідні безлімітні 3G тарифи. Кожен користувач може підібрати пропозицію з відповідним обсягом високошвидкісних мегабайт — від 3 ГБ всього за 20 грн на місяць з тарифом «Супер 3G планшет 40» до повного безліміту в тарифному плані «Супер 3G безліміт». З останнім користувачі мобільного 3G інтернету отримують рівні можливості з користувачами проводового доступу. Найбільшою популярністю «Супер 3G безліміт» користується в Київській, Одеській та Херсонській областях.

Великі пакети високошвидкісного 3G можна з комфортом використовувати на декількох пристроях — і для цього «Інтертелеком» запропонував нові вигідні умови на мобільні Wi Fi роутери. З таким гаджетом можна роздавати інтернет до 8 пристроїв одноразово, не переплачуючи за 3G (адже використовується тільки один тариф на самому роутері), забезпечуючи доступ для будь-яких девайсів з підтримкою Wi Fi і користуючись при цьому повною свободою переміщень по Україні. Попит на коробкові рішення в 2015 році в порівнянні з 2014 м збільшився на 46%. Абсолютним хітом продажів з часткою більше 40% став мобільний Wi Fi роутер Huawei 5321 (EVDO Rev.B), а до кінця року продемонстрував зростання і роутер Huawei 5220 (EVDO Rev.A), вартість якого знизилася до 699 грн.

Протягом року «Інтертелеком» системно модернізував свою мережу для підтримки високої швидкості доступу 3G абонентів. Робити це в першу чергу там, де навантаження найбільше, допомогло взаємодію з користувачами в рамках проекту «Інтертелеком-Speedtest». Вимірюючи швидкість інтернету, абоненти склали цілу базу даних, за інформацією з якої фахівці компанії планували і проводили модернізацію мережі.

Стати ближче до користувачів «Інтертелеком» допомогла і соціальна активність. Протягом року оператор на партнерській основі брав участь у проектах та заходах, присвячених бізнесу, освіті, розвитку IT-індустрії, здоровому способу життя та музиці. Крім того, «Інтертелеком» продовжив активно розвивати свою національну програму інтернетизації країни. Спільно з УЗШК безкоштовним високошвидкісним Wi Fi доступом були забезпечені потяги класу «Інтерсіті» та «Інтерсіті+». Понад 600 одиниць громадського транспорту в різних містах України забезпечені Wi Fi доступом. У другій половині року тестування інтернет-доступу стартувало на поїздах «Укрзалізниці».

Такі масштабні проекти можливі для «Інтертелеком» завдяки території покриття 3G мережі, яка охоплює понад 14 000 населених пунктів і основні автомобільні та залізничні шляхи. За підсумками 2015 року «Інтертелеком» лідирує в цій сфері з величезним відривом, забезпечуючи «килимове» покриття 3G інтернету в Україні.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 13.01.2016 14:52

    Абоненти «Інтертелеком» спожили 55 000 терабайт 3G інтернету

Подальші новини:

Новини і прес-релізи