Новини

21.12.2015 14:47
«Інтертелеком» запустив у продаж роумінг-карти для користувачів GSM-телефонів
Безкоштовні вхідні в 125 країнах світу: думай про відпочинок, а не про витрати!

rouming_pack.jpgНе турбуйтеся більше про те, як залишатися на зв'язку під час подорожей. Користуйтеся надійним мобільним зв'язком в 165 країнах світу і безпрецедентно вигідними умовами на дзвінки за кордоном з новою універсальною роумінг-картою від «Інтертелеком»!

У 125 країнах із загального списку можна приймати вхідні дзвінки з номерів інших операторів абсолютно безкоштовно, а в 30 найбільш популярних серед українських мандрівників країнах вартість хвилини вихідного дзвінка становить усього 0,22 €.

Замовляйте роумінг-карту до 31 грудня 2015 року та отримуйте 10 € на рахунок в подарунок!

Особливістю нової роумінг-карти є те, що вона працює в мобільних телефонах і смартфонах GSM-стандарту. Таким чином, карта доступна всім українцям, які користуються GSM-обладнанням. Встановивши роумінг-карту в пристрій, користувач активує її стандартним USSD-запитом, після чого карті присвоюється український номер оператора «Інтертелеком» з нумерацією 094. З ним абонент може подорожувати по всьому світу, користуючись вигідними умовами міжнародного роумінгу. Прості тарифи без прихованих платежів дозволяють насолоджуватися відпочинком, а не думати про витрати на зв'язок.

Поповнювати рахунок для користування послугами можна в будь-якій точці світу за допомогою банківської карти VISA/MasterCard.

Також оплату послуг на номері абонента можна здійснити в Україні - через термінали самообслуговування або в центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком».

 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 21.12.2015 14:47

    «Інтертелеком» запустив у продаж роумінг-карти для користувачів GSM-телефонів

Подальші новини:

Новини і прес-релізи