Новини

16.12.2015 15:18
3G-путівник по гірськолижним курортам України
Завжди на зв'язку зі швидкісним мобільним інтернетом від «Інтертелеком».

Збираєтеся активно провести новорічні свята, але не хочете залишитися без зв'язку, в найвідповідальніший момент? «Інтертелеком» подбав про те, щоб якісний зв'язок та швидкісний 3G інтернет залишався з вами, куди б ви не відправилися — навіть якщо це гірськолижні курорти високо в Карпатських горах.

На Західний регіон «Інтертелеком» вийшов ще в 2007 році, тому покриття в 20 найбільш популярних гірськолижних курортах є вже давно. Серед них — такі багатолюдні в зимовий сезон точки, як Буковель, Яблуниця, Драгобрат, Міжгір'я, Ворохта, Хуст, Яремче і т. д.

Якщо ви належите до любителів забиратися вище в гори і досліджувати незвичайні маршрути, «Інтертелеком» — оптимальний вибір. Завдяки тому, що базові станції стандарту CDMA покривають більшу територію, ніж базові станції інших популярних стандартів зв'язку, користуватися якісним зв'язком можна навіть високо в горах. Наприклад, одна з базових станцій в районі гірськолижного курорту Буковель розташовується на висоті 1 113 м над рівнем моря (для порівняння, висота Говерли, яка знаходиться на кордоні Закарпатської та Івано-Франківської областей, становить 2 061 м).

До того ж з «Інтертелеком» ви можете не тільки вільно користуватися високошвидкісним 3G інтернетом під час зимового відпочинку, але і забезпечити доступ в мережу всієї компанії друзів за допомогою мобільного Wi-Fi роутера. Вигідне і зручне рішення — до 31 січня 2016 року роутер можна придбати всього за 699 грн — забезпечує підключення до восьми гаджетів одноразово, і дозволяє використовувати єдиний тарифний план на кількох пристроях. А з роком 3G інтернету в подарунок, який ви отримуєте при підключенні до мережі оператора до того ж 31 січня, забезпечить вигоду і комфорт протягом усього року.

 

Новини і прес-релізи