Новини

01.12.2015 11:00
«Інтертелеком» на Komandda MeetUp. П'ятиріччя проекту Keddr
IT-фахівці, блогери і гаджетомани України зібралися на дні народження найкреативнішого IT-порталу рунету.

28 листопада в Києві відбулася KomanddaMeetUp. Зустріч на честь дня народження одного з найбільш популярних IT-порталів в рунеті зібрала в одному клубі більше тисячі блогерів, геймерів та IT-фахівців, а також представників популярних технічних брендів: HP, Sony, Huawei, Samsung, LG, TP-Link. Партнером 3G інтернету «Командди» став «Інтертелеком».

Міні-виставка з новинками обладнання від всіх іменитих гостей заходу привернула увагу гостей MeetUp’а — відчайдушних технофілів і гаджетоманів: квитки на захід, які надавалися абсолютно безкоштовно, були розібрані за дві години. На 3G-стенді «Інтертелеком» відвідувачі тестували мобільні Wi-Fi роутери, а в фотозоні поруч — наочно оцінювали їх переваги, відкриваючи власний віртуальний офіс в Карпатах. Фотографії можна знайти в соціальних мережах під тегом #intertecom_3G.

Мобільні Wi-Fi роутери від «Інтертелеком» поряд з флагманськими гаджетами і різними hi-tech новинками склали призовий фонд KomanddaMeetUp. Кожен подарунковий роутер доповнювався роком безкоштовного 3G інтернету, яким призери MeetUp тепер можуть користуватися найкращою на території 3G покриття в Україні.

Звичайно, свято навіть технологічно підкованої молодіжної компанії — це не тільки обговорення нових ідей та новинок індустрії, але й просто дуже яскравий захід.

Заходьте на сторінки «Інтертелеком» у соціальних мережах ВКонтакте і Facebook — ми підготували для вас фотозвіт зі всіма найцікавішими моментами KomanddaMeetUp!

 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.12.2015 11:00

    «Інтертелеком» на Komandda MeetUp. П'ятиріччя проекту Keddr

Подальші новини:

Новини і прес-релізи