Новини

25.11.2015 11:07
Рік 3G інтернету в подарунок
3G без егоїзму для всіх ваших пристроїв.

3G_bez_egoizma_327.jpgДосі економите на мобільному інтернеті? «Інтертелеком» надає рік 3G інтернету в подарунок.

Підключайте тарифні плани 3G інтернету до 31 січня 2016 року та отримуйте 2 500 МБ додатково до мегабайт обраного тарифу кожні 30 днів протягом цілого року. Наприклад: тарифний план «Супер 3G планшет 40» + акція «Рік 3G у подарунок» = 5 500 МБ високошвидкісного 3G всього за 20 грн на місяць!

Підключайтеся до «Інтертелеком» з мобільним Wi-Fi роутером і користуйтесь інтернетом на будь-яких пристроях з підтримкою Wi-Fi. Одноразове підключення до восьми девайсів дозволяє вільно використовувати будь-який з них. Переглядайте новини та стрічки соціальних мереж на смартфоні, дивіться відео на планшетах та із зручністю завантажуйте файли і користуйтеся поштою на ноутбуках — не витрачайте на це жодної зайвої копійки з мобільним Wi-Fi роутером і роком 3G інтернету в подарунок.

Підключайтеся вже зараз! Акція «Рік 3G в подарунок» доступна новим абонентам при підключенні в центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком» та дилерських точках продажу, а також при купівлі коробкового рішення на сайті компанії або в магазинах популярних торгових мереж: Comfy, Ельдорадо, Алло, Ringoo, Цитрус і т. д.

 

Новини і прес-релізи