Новини

20.11.2015 12:26
3G без егоїзму!
«Інтертелеком» запустив нову рекламну кампанію.

Несправедливо, коли 3G дістається тільки смартфону! «Інтертелеком» пропонує використовувати 3G інтернет не тільки на смартфонах, але й на інших гаджетах.

Рекламна кампанія стартувала на підтримку нової акції: підключаючись до мережі оператора до 31 січня 2016 року, користувачі отримають рік 3G інтернету в подарунок, щоб повною мірою оцінити можливості 3G без смартфонного егоїзму.

Для підключення всіх своїх гаджетів до 3G інтернету «Інтертелеком» пропонує скористатися мобільним Wi-Fi роутером Huawei EC 5220, який до 31 січня можна придбати за спеціальною акційною ціною - лише за 699 ​​грн. Мобільний Wi-Fi роутер дозволяє підключати до мережі до восьми гаджетів одночасно, що дає можливість використовувати всього один тариф на інтернет для всіх пристроїв. Таким чином, користувачеві не потрібно оплачувати інтернет для кожного гаджета окремо. Лінійка безлімітних тарифів оператора дозволяє не обмежувати себе у використанні 3G і отримувати доступ до будь-якого контенту в будь-якому місці.

«Від користувачів часто можна почути: «Закінчуються мегабайти, подивлюся ролик вдома, знайду безкоштовний Wi-Fi...» Високі тарифи на 3G та відсутність широкого покриття посилюють звичку економити на мобільному інтернеті. А про використання 3G більш ніж на одному пристрої і зовсім мови не йде, — зазначив директор департаменту маркетингу і продажу компанії «Інтертелеком» Владислав Шульга. — І це в той час, коли Інтертелеком пропонує безлімітні тарифи від 20 гривень на місяць, а наша 3G мережа покриває більшу частину країни! Ми зрозуміли, що повинні розповісти про це».

В основу рекламної кампанії лягла креативна ідея агентства HAVAS Worldwide Kiev.

«Мультиекранність вже давно стала доконаним фактом у поведінці споживача, на яку ми навіть не звертаємо уваги. У кожного користувача як мінімум є ще один мобільний гаджет крім смартфона — від планшета до розумного годинника. Тим не менш, ми як і раніше намагаємося «пити з пожежного шланга», вирішуючи недоцільні для смартфона завдання. Навряд чи комусь зручно писати довгі листи або робити покупки за допомогою смартфона. Думаю, кожен користувач впізнає себе у десятках подібних ситуацій. Нашим завданням було зачепити споживача цією проблематикою та запропонувати йому рішення. На наш погляд, вийшло нетривіально, весело і помітно», — поділився креативний директор HAVAS Worldwide Kiev Олександр Кулаков.


 

 

Новини і прес-релізи