Новини

18.11.2015 15:58
Видався активний 3G день? Не економте трафік!
«Супер 3G на день» — додатковий 1 ГБ високошвидкісного 3G інтернету.

bezlim_mega_den_327.jpgБувають дні, а бувають мега-активні 3G дні, коли високошвидкісного інтернету потрібно багато і терміново. Знайомо? Тоді новий пакет 3G «Супер 3G на день» — саме для вас.

Замовляйте 1 ГБ додаткового трафіку всього за 5 грн і не обмежуйте себе у споживанні кращого 3G контенту на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Пакетні мегабайти діють до кінця доби з моменту замовлення. Замовити послугу повторно можна після використання всього обсягу додаткового трафіку. Кількість замовлень пакету «Супер 3G на день» на добу або на місяць не обмежена — використовуйте стільки 3G інтернету, скільки вам необхідно.

Обсяг додаткових мегабайт можна легко регулювати відповідно з особистими потребами завдяки різноманітності пакетів 3G від «Інтертелеком». У лінійці присутня варіант зі щомісячним обсягом трафіку — 1 000 МБ за 20 грн в пакеті «3G на місяць», а також 100 МБ «3G на день» за 1 грн в день (вартість активації пакету становить 15 грн). Вся лінійка додаткових пакетів 3G трафіку дозволяє на простих і вигідних умовах розпоряджатися доступним об'ємом високошвидкісного 3G інтернету як в голосових, так і в інтернет тарифних планах.

Додаткова послуга «Супер 3G на день» доступна для всіх тарифних планів, крім «3G Старт», «3G Старт+», «3G Старт ІТ», «3G Старт+ІТ». Підключайте додаткові пакети мегабайт у Системі самообслуговування, центрі інформаційної підтримки за номером 094 50 50 750, в центрах обслуговування абонентів, або у дилерів «Інтертелеком».

 

Новини і прес-релізи