Новини

12.11.2015 10:17
«Інтертелеком» відкрив центр обслуговування абонентів нового формату в Ужгороді
На святковій церемонії 11 листопада відвідувачів чекали акції на обладнання, цікаві конкурси та цінні призи

11 листопада в Ужгороді відбулося відкриття нового центру обслуговування абонентів «Інтертелеком».

Подія привернула жителів Ужгорода від малого до великого. Молодь із задоволенням тестувала новинки hi-tech обладнання, представлені на стендах ЦОА, а новачки в світі телекомунікаційних технологій випробували 3G від «Інтертелеком» - зв'язок третього покоління на найширшій території покриття в Україні. Заодно відвідувачі із задоволенням куштували спеціальні частування - печиво у вигляді 3G.

Гості події активно брали участь у конкурсах і вікторинах, присвяченим компанії «Інтертелеком» та інноваціям ринку телекомунікацій. А в конкурсі «Вгадай місто» відвідувачі ЦОА отримали можливість проявити свою ерудованість і знання найрізноманітніших куточків рідної країни.

За правильні відповіді оператор дарував яскраві брендовані парасольки і сумки, а в якості заохочувальних призів всі учасники отримали патріотичні синьо-жовті силіконові браслети.

У 19:00 пройшов розіграш головних призів. Три мобільних Wi-Fi роутера Huawei 5321, планшет iPad Apple з безлімітним 3G інтернетом на 100 днів і двостандартний смартфон Lenovo A330Е з 1 000 безкоштовних хвилин в подарунок знайшли своїх господарів серед тих, хто підключився до «Інтертелеком» 11 листопада.

З 11 по 13 листопада на честь відкриття в новому ЦОА діють спеціальні ціни на обладнання. А для всіх, хто не встиг підключитися в дні відкриття, але не хоче втратити шанс і придбати пристрої на вигідних умовах, акційні ціни будуть діяти ще тиждень: до 20 листопада телефони і модеми можна буде купити за ціною від 1 грн, смартфони та роутери - від 199 грн.

Новий центр обслуговування абонентів «Інтертелеком» в Ужгороді на вул. Корятовича, 8/1 працює для вас щодня з 9:00 до 18:00. 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 12.11.2015 10:17

    «Інтертелеком» відкрив центр обслуговування абонентів нового формату в Ужгороді

Подальші новини:

Новини і прес-релізи