Новини

11.11.2015 12:12
Зустрічайте мобільний додаток «Інтертелеком» для Android
Користуйтесь найзручнішим доступом до управління послугами.

logo_app_2.jpegНаціональний 3G оператор «Інтертелеком» запустив мобільний додаток для користувачів Android. Доступ до управління послугами оператора тепер знаходиться прямо у вас в кишені!

За допомогою мобільного додатку «Інтертелеком» ви можете в будь-який час поповнювати рахунок та слідкувати за станом свого балансу, активувати і деактивувати додаткові послуги, а також отримувати найактуальніші та цікаві новини про новинки та акції. Простий і зручний інтерфейс забезпечує доступ до управління особовим рахунком в кілька кліків.

Користуйтесь мобільним додатком з максимальним комфортом з 3G інтернетом на Турбо швидкості. Територія покриття 3G мережі «Інтертелеком» охоплює понад 14 тисяч населених пунктів у всіх областях країни, тому ви можете скористатися швидким та якісним доступом до управління послугами в будь-якому місці.

Завантажити мобільний додаток «Інтертелеком» можна через Google Play або через посилання на сайті. Програма доступна користувачам операційних систем Android 4.0 і вище.

 

Новини і прес-релізи