Новини

10.11.2015 12:06
Регіональні тарифи на 3G тепер ще в чотирьох областях
Безлімітний 3G інтернет стає ще вигіднішим

8.jpg«Інтертелеком» розширює зону дії регіональних тарифів на 3G інтернет. З 9 листопада до тарифних планів «3G безліміт регіональний» та «Супер 3G безліміт регіональний» можуть підключитися абоненти з Дніпропетровської, Запорізької, Донецької і Луганської областей.

Підключайтеся та заощаджуйте до 100 грн в місяць на високошвидкісному 3G інтернеті!

«3G безліміт регіональний» з 1 ГБ високошвидкісного 3G інтернету кожен день, а також безлімітним доступом понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с — відповідний тариф для всіх, хто регулярно користується мобільним інтернетом для доступу до соціальних мереж, пошуку, перегляду відео на youtube. Розмір щомісячної абонплати в рамках тарифу становить 120 грн.

«Супер 3G безліміт регіональний» — тарифний план без обмежень по швидкості передачі даних або обсягом високошвидкісних мегабайт, який чудово підходить найактивнішим користувачам 3G інтернету. Повна свобода у режимі онлайн доступна абонентам всього за 199 грн на місяць!

Регіональні тарифи доступні вже в десяти областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Тернопільській та Чернівецькій. Підключайтеся до будь-якого з доступних тарифних планів у Центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком» або дилерських точках продажу свого міста і користуйтеся високошвидкісним 3G інтернетом на найвигідніших умовах!

 

 

Новини і прес-релізи