Новини

09.11.2015 12:51
«Інтертелеком» відкриває новий центр обслуговування абонентів в Ужгороді 11 листопада
Гостей події очікують вигідні 3G-пропозиції, цікаві конкурси та цінні призи

Жителі Закарпатської області користуються послугами зв'язку компанії «Інтертелеком» з листопада 2007 року — саме тоді був відкритий перший центр обслуговування абонентів в Ужгороді та відбувся офіційний запуск комерційної експлуатації мережі в області.

За ці роки компанія зробила величезний прорив у сфері телекомунікаційних послуг. На сьогоднішній день «Інтертелеком» є національним 3G оператором, що надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку за технологією CDMA, а також найвигідніший безлімітний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Територія покриття 3G мережі оператора не має аналогів в Україні, охоплюючи більше 14 000 населених пунктів, а також основні автомобільні та залізничні шляхи.

uzgorod_banner.jpg

11 листопада 2015 року «Інтертелеком» відкриває в Ужгороді центр обслуговування нового формату.

У новому центрі обслуговування абонентів оператор продовжує втілювати концепцію простого, зручного та універсального сервісу. У приміщенні оптимально об'єднані шість функціональних зон: зал обслуговування абонентів, стенд тестування 3G обладнання, лаунж-зона з безкоштовним Wi-Fi, сервісна зона, магазин і каси прийому платежів.

У день відкриття відвідувачів нового ЦОА очікує яскрава розважальна програма з конкурсами, вікторинами та подарунками для всіх учасників, яка триватиме з 11:00 до 20:00. Кожен підключився до «Інтертелеком» 11 листопада зможе взяти участь у розіграші головних призів, який відбудеться о 19:00.

Переможців чекають три мобільних Wi-Fi роутера Huawei 5321, планшет iPad Apple* із безлімітним 3G інтернетом на 100 днів, а також двохстандартний смартфон Lenovo A330Е з 1 000 хвилин безкоштовного спілкування у подарунок.

Крім того, з 11 по 13 листопада діятимуть спеціальні акційні ціни на обладнання: телефони і модеми від 1 грн, смартфони та роутери від 99 грн. Для тих же, хто не встигне підключитися в перші три дні роботи центру обслуговування, акційні умови триватимуть з 14 по 20 листопада з невеликими змінами: телефони і модеми від 1 грн, смартфони та роутери від 199 грн.

«Інтертелеком» запрошує всіх на святкове відкриття Центру обслуговування абонентів, яке відбудеться за адресою: Ужгород, вул. Корятовича, 8/1.
 

*Призи можу бути замінені на інші.

 

Новини і прес-релізи