Новини

04.11.2015 15:15
«Інтертелеком» тестує Wi-Fi обладнання на поїздах «Укрзалізниці»
Програма інтернетизації транспорту активно розвивається.

wifi-na-bortu_oktober_15.jpgНаціональний 3G оператор «Інтертелеком», який забезпечив раніше Wi-Fi доступом потяги класу Інтерсіті та Інтерсіті+, перейшов до наступного проекту: 3G інтернет у тестовому режимі запущено на кількох пасажирських поїздах ПАТ «Укрзалізниця».

Випробування обладнання, які стартували на Одеській залізниці, проводяться на різних складах і типах поїздів. На даний момент у проекті задіяні один купейний і один спальний вагон у поїзді «Чорноморець» за напрямом Одеса — Київ, а також шість вагонів електропоїзда підвищеної комфортності за напрямками Київ — Фастів, Київ — Козятин, Київ — Шепетівка та ряду інших. До запуску готується тестова система на плацкартному вагоні складу «Чайка» за напрямом Одеса — Харків.

Для реалізації цього проекту технічними фахівцями компанії «Інтертелеком» була створена унікальна система маршрутизації даних на рухомих складах. Завдання тестування полягає у перевірці рівня ефективності цієї системи, а також високої якості зв'язку на всіх ділянках заданих маршрутів. Оцінити якість бездротового доступу, покриття і комфортності використання підключення допомагають самі пасажири: до 6 листопада проводиться опитування серед перших користувачів Wi-Fi в поїзді «Чорноморець». За підсумками тестування будуть розглянуті перспективи подальшого розвитку мережі бездротового інтернету в поїздах.

Нагадуємо, що до кінця літа 2015 року «Інтертелеком» успішно завершив проект інтернетизації поїздів класу Інтерсіті і Інтерсіті+: безкоштовний інтернет-доступ з'явився на всіх 14-ти складах. Детальніше про даний проект можна дізнатися на офіційному сайті «Інтертелеком».

 

Новини і прес-релізи