Новини

03.11.2015 10:20
Тепер поповнювати рахунок «Інтертелеком» можна і в касах мережі супермаркетів «Сільпо»
Новий надійний і швидкий спосіб оплати послуг зв'язку.

silpo_logo_vector-01_1.jpg«Інтертелеком» спільно з «БАНК ВОСТОК» реалізував нову можливість для поповнення абонентського рахунку.

Тепер ви можете оплатити послуги зв'язку «Інтертелеком» в касах 261 супермаркету «Сільпо» в 58 містах України. Опція доступна для безконтрактных та контрактних абонентів.

Для поповнення рахунку достатньо назвати касиру номер телефону та суму поповнення. Далі оплата відбувається аналогічно звичайній покупці. Оплата можлива лише готівкою на суму від 1 грн до 1000 грн. Розмір комісії залежить від суми поповнення і становить: від 2 до 4 грн.

«Ми постійно прагнемо зробити максимально комфортним процес оплати послуг для своїх абонентів. Спільно з нашим партнером «БАНК ВОСТОК», запущена нова послуга оплати рахунку, а саме -  оплата голосового зв'язку або інтернету в касах мережі супермаркетів «Сільпо» готівкою. Це зручно, так як відбувається одночасно з процесом здійснення покупок і не вимагає додаткових дій. Кошти на особові рахунки надходять миттєво», - зазначив директор департаменту абонентського обслуговування компанії «Інтертелеком» Андрій Семенов.

 

Новини і прес-релізи