Новини

02.11.2015 12:40
Найактивніші регіони по використанню 3G у вересні
Споживання 3G в Україні продовжує зростати.

3G_fasad5-gor.jpgАбоненти «Інтертелеком» по всій Україні продовжують активно використовувати 3G інтернет на найкращій території покриття в країні. За перший місяць осені користувачі завантажили більше 4 000 ТБ трафіку, що еквівалентно більш ніж 2,5 мільйонів кінофільмів в HD.

Лідерами по середньому споживанню трафіку на одного абонента стали Запорізька, Кіровоградська і Херсонська області. Порівняно з аналогічним періодом 2014 року споживання 3G інтернету зросло майже на чверть — на 23%. А загальний обсяг трафіку, спожитого в III кварталі 2015 року, збільшився на 10% порівняно з обсягом оброблених даних в II кварталі.

Високошвидкісний безлімітний інтернет від «Інтертелеком» доступний і в вашому місті. Приєднуйтесь до рекордсменів по споживанню та передачі даних з абсолютно безлімітним тарифом «Супер 3G безліміт» без обмежень трафіку або швидкості — всього за 299 грн. І пам'ятайте, що з «Інтертелеком» 3G інтернет завжди під рукою на найширшій території покриття, що охоплює понад 14 тисяч населених пунктів, основні автотраси і залізничні колії по всій країні.

 

Новини і прес-релізи