Новини

30.10.2015 14:11
Wi-Fi від «Інтертелеком» тепер доступний в більш ніж 4700 населених пунктах
Популярність домашнього Wi-Fi в III кварталі продовжує зростати.

domashniy-1.jpgВ III кварталі 2015 року «Інтертелеком» розширив територію покриття домашнього Wi-Fi на 6%, зробивши домашній бездротовий інтернет доступним в ще більшій кількості міст. Тепер користувачі можуть підключити якісний високошвидкісний інтернет на найкращих умовах у більш ніж 4 700 населених пунктів.

Приріст абонентської бази в III кварталі склав 16%. Українці продовжують вибирати домашній інтернет Wi-Fi від «Інтертелеком» і користуватися усіма перевагами високошвидкісного безлімітного доступу в мережу на повну: обсяг переданих даних склав більше 900 000 ГБ — на 18% більше, ніж у ІІ кварталі.

Домашній інтернет від «Інтертелеком» — це краще рішення для організації доступу в мережу у випадках, коли відсутня технічна можливість або завищена вартість організації проводового інтернету. Ми доставляємо безлімітний доступ до мережі інтернет в найвіддаленішы райони нашої країни!

Підключайте домашній Wi-Fi до 30 листопада 2015 року та отримуйте три місяці використання в подарунок. Оцініть всі переваги безлімітного інтернету на швидкості до 5 Мбіт/с у всіх регіонах України, підключаючись до лінійки тарифних планів «Домашній інтернет» у кожному з Центрів обслуговування абонентів «Інтертелеком» або за допомогою форми замовлення зі сторінки Домашнього інтернету Wi-Fi на нашому офіційному сайті.

 

Новини і прес-релізи