Новини

28.10.2015 15:16
Мільйонний замір швидкості в сервісі «Інтертелеком-Speedtest»
За півроку роботи сервісу оператор подарував більше 50 терабайт трафіку за вимірювання швидкості.

speed_tst.jpgУнікальний сервіс для України «Інтертелеком-Speedtest» від Ookla стартував у квітні 2015 року і швидко набув популярності серед користувачів. Вже в перший місяць роботи програми було зафіксовано більше 100 000 вимірів швидкості. За півроку активності абоненти здійснили більше 1 000 000 вимірів.

Збираючи статистику, «Інтертелеком» також заохочував своїх абонентів бонусним трафіком за кожне перше вимірювання в день. За умовами акції «Бонус за замір швидкості», кожен користувач протягом місяця може отримати до 1 500 мегабайт 3G трафіку в подарунок. Загальний обсяг бонусного трафіку 3G інтернету за період використання сервісу склав більше 50 терабайт.

«Інтертелеком-Speedtest» дозволяє кожному абоненту прийняти участь у поліпшенні якості покриття мережі «Інтертелеком». Цей сервіс дозволив оператору створити канал для отримання статистики з даними про стан мережі, що надходять безпосередньо від користувачів, що дозволяє оперативно реагувати на можливі проблеми зі швидкістю інтернету, а також покращувати покриття та швидкість мобільного 3G інтернету в усіх куточках України.

Зокрема, у користувачів Харківської та Херсонської областях, в окремих населених пунктах, середня швидкість завантаження була збільшена більш ніж на 120%. За даними, які надходять від користувачів сервісу, «Інтертелеком» складає і реалізує найбільш актуальні плани модернізації обладнання на базових станціях.

 

Новини і прес-релізи