Новини

10.04.2008 20:31
Завершен перший етап розвитку мережі компанії «Інтертелеком»
З лютого 2007 року компанія «Інтертелеком» перша з операторів CDMA вийшла на національний рівень України з метою надання послуг зв'язку в 19 областях України, в м. Києві і в м. Севастополі.

Протягом 2007 року були введені в комерційну експлуатацію мережі в містах: Київ, Сімферополь, Севастополь, Черкаси, Кіровоград, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Біла Церква, Кременчук, а на початку 2008 року в містах: Суми, Полтава, Чернігів, Хмельницький, Луцьк. Також введені в експлуатацію мережі місцевого безпровідного зв'язку в 23 районах Одеської області і в м. Іллічівськ загальною ємкістю 58 000 номерів, а також в Закарпатській області у Веліко Березнянськім районі, в Черкаській області, в м. Умані і Уманськім районі, в Житомирській області в м. Коростишеві і в Коростишевськом районі, в Чернігівській області в м. Ніжині і Ніжинському районі.

Завершенням першого етапу розвитку мережі «Інтертелеком» стало офіційне відкриття центру продажів і обслуговування абонентів в  м. Луцьку за адресою: проспект Волі, 14, яке відбулося 10 квітня 2008 року.
На офіційному відкритті як почесні гості присутні:

  • Заступник міського голови – Петро Павлович Гоцалюк;
  • Заступник начальника головного управління промисловості і розвитку інфраструктури – Віктор Володимирович Козлов;
  • Директор Луцької філії ВАТ «Укртелеком» - Володимир Григорович Кошлатий;
  • Директор Луцької філії КРРТ  - Сергій Іванович Семерей;
  • Начальник Луцької філії «Укрчастотнагляду» - Сергій Юрійович Петров.

А також партнер нашої компанії директор ТОВ «Побутінвест» - Віктор Степанович Сувал.

Комерційна експлуатація мереж у Волинській області почата із задіяними індексами м. Луцька (0332) 2900000 - (0332) 299999 в кількості 10 000 номерів і м. Ковеля (03352) 73000 – (03352) 73999 в кількості 1000 номерів. З цієї миті жителі Волинської області можуть скористатися послугами високоякісного мобільного і місцевого безпровідного зв'язку з використанням прямої нумерації м. Луцька і м. Ковеля, а також мобільними послугами передачі даних в стандарті EVDO Rev. A. Забезпечен якісний зв'язок в м. Луцьку, а також в містах і районних центрах: Стара Вижевка, Ковель, Турійськ, Голоби, Маневічи, Рожіще, Киверци, Торчин, Горохів.

Як і в інших областях, запущена соціальна програма по телефонізації пільгової категорії населення в м. Луцьку і Волинській області. Фахівцями компанії «Інтертелеком» будуть безкоштовно встановлені і підключені 75 стаціонарних телефонів.

Таким чином, Інтертелеком в повному об'ємі ввів в комерційну експлуатацію мережі зв'язку в регіонах, де є відповідні ліцензії, частотний і номерний ресурси.

У подальших планах компанії поліпшення національного покриття, розширення фрагмента мережі EVDO Rev. A, нарощування номерної ємкості у всіх регіонах і  розширення мережі Центрів продажів і обслуговування абонентів.

Пріоритетним напрямом діяльності ООО «Інтертелеком» як і раніше буде розвиток мереж сільського зв'язку з наданням послуг швидкісної передачі даних. Вже найближчим часом планується ввести в експлуатацію мережі сільського зв'язку ємкістю 45 000 номерів в 38 районах Полтавської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської і ін. областях України.


l-01.jpg


l-02.jpg


l-03.jpg


l-04.jpg

Новини і прес-релізи