Новини

13.10.2015 10:32
«Інтертелеком» покращує 3G мережу
За підсумками III кварталу ми продовжуємо лідирувати по покриттю 3G в Україні.

«Інтертелеком» продовжує розширювати найкращу територію покриття 3G мережі в Україні. З початку року було встановлено 179 нових базових станцій.

Найбільший приріст продемонстрували Волинська, Сумська та Дніпропетровська область, в яких базових станцій стало на 27%, 24% і 18% більше відповідно. На другому місці - Рівненська, Херсонська та Черкаська області, а третє місце з розширення покриття зайняли Харківська, Полтавська та Одеська області.

На даний момент покриття 3G мережі «Інтертелеком» забезпечується 2062 базовими станціями. 3G мережа оператора охоплює всі обласні центри і більше 14 000 населених пунктів, в яких проживає 85,8% населення. Також покриттям забезпечені всі основні автомобільні та залізничні шляхи, що дозволяє абонентам користуватися послугами зв'язку та високошвидкісного 3G інтернету під час подорожей по всій країні.

Найширша територія покриття в Україні можлива завдяки стандарту CDMA, на базі якого працює оператор. Завдяки даному стандарту також забезпечується висока екологічна безпека зв'язку «Інтертелеком».

Завдяки перевагам технології CDMA та системній роботі оператора над поліпшенням покриття, абоненти «Інтертелеком» можуть користуватися найбільш якісними послугами у всіх областях України.

Ознайомитись з картою найширшого покриття 3G Турбо в Україні

 

Новини і прес-релізи