Новини

09.10.2015 12:49
Стали відомі лідери з використання абсолютного 3G безліміту
Абоненти безлімітного 3G використовують більш 145 терабайт на місяць.

super_3g_bezlim_300.jpgУ середині липня «Інтертелеком» запустив абсолютно безлімітний тарифний план «Супер 3G безліміт» без обмежень трафіку і швидкості передачі даних. Тариф поєднав у собі основні переваги мобільного та стаціонарного доступу -  необмежений трафік з одного боку і абсолютна свобода переміщень, яку дарує 3G від Інтертелеком на найкращій території покриття 3G в Україні, — з іншого.

За підсумками двох місяців, найбільшу популярність тариф здобув у Одеському, Миколаївському, Хмельницькому, Дніпропетровському та Рівненському регіонах. Саме в цих містах спостерігалася найвища динаміка збільшення попиту на «Супер 3G безліміт». В цілому по Україні щоденні продажі даного тарифу в середньому зросли на 53% в порівнянні з першим місяцем старту.

А от виходячи з показників споживання трафіку, лідерами за використання тарифного плану стали Полтавський, Житомирський, Чернігівський і Черкаський регіони. Абоненти «Супер 3G безліміту» споживають за місяць більше 145 терабайт даних, використовуючи «на повну» всі можливості необмеженого високошвидкісного 3G інтернету.

З тарифним планом «Супер 3G безліміт» вам доступний весь обсяг важкого мультимедійного контенту в мережі найкращої території покриття в Україні. Підключайтеся сьогодні і користуйтеся абсолютно безлімітним 3G на швидкості до 14,7 Мбіт/с у всіх областях країни!

 

Новини і прес-релізи