Новини

05.10.2015 15:53
Інстаграмери України побували в Карпатах з «Інтертелеком»
Як пройшла 12-а міжнародна зустріч InstaMeet.

Українська зустріч користувачів Instagram в рамках 12-го міжнародного InstaMeet в цьому році пройшла 3 — 4 жовтня в селі Пилипець Закарпатської області. Близько 30 активних інстаграмерів України вирушили підкорювати мальовничі пейзажі Карпат разом з 3G інтернетом від «Інтертелеком».

Інстамографи піднялися на гору Гимба і відвідали водоспад Шипіт, роблячи під час походу фотографії і відразу ж викладаючи їх в мережу за допомогою мобільних Wi-Fi роутерів. Найкраща в Україні територія покриття 3G мережі «Інтертелеком» забезпечила швидку та якісне завантаження контенту навіть в горах, далеко від великих населених пунктів. Роутер став одним з героїв фотозйомок. Автори найбільш красивих і креативних фотографій з хештегом #instaintertelecom отримають у подарунок від оператора мобільні Wi-Fi роутери для активного користування високошвидкісним 3G інтернетом.

Головною тематикою InstaMeet були портретні фотографії. Переглянути їх можна в Instagram за хештегом #wwim12_carpathians або в наших групах в соціальних мережах Facebook і ВКонтакте. А ще там можна знайти власний репортаж «Інтертелеком» і дізнатися багато цікавого про поведінку інстаграмерів на природі.

 

Новини і прес-релізи