Новини

07.04.2008 18:18
Інтертелеком почав освоєння Хмельницької області
Сьогодні, 7 квітня 2008 року відбулося офіційне відкриття центру продажів і обслуговування абонентів в обласному центрі Хмельницької області - м. Хмельницькому за адресою: вул. Проскурівська, 1.

Як почесні гості на відкритті були присутні:

  • Начальник відділу транспорту і зв'язку міської адміністрації - Володимир Якович Богачук;
  • Директор Хмельницької філії КРРТ - Володимир Іванович Гармасар;
  • Заступник начальника Хмельницької філії Укрчастотнагляду - Ярослав Іванович Багацький;
  • Заступник директора Хмельницької філії «Укртелеком» - Ігор Георгійович Червоний;

А також друзі і партнери: Генеральний директор «Фокстрот-трейд» по м. Хмельницький і Хмельницької області - Михайло Леонідович Козлов і директор магазину «Фокстрот» по вул. Проскурівська, 1 - Ганна Володимирівна Ночка.

Почата комерційна експлуатація мережі місцевого безпровідного зв'язку CDMA із задіяними індексами (0382) 705000 - (0382) 709999 в кількості 5000 номерів. У даному номерному ресурсі компанія «Інтертелеком» надає послуги високоякісного мобільного і місцевого безпровідного зв'язку з використанням прямої нумерації м. Хмельницького.

У м. Хмельницькому, а також в радіусі до 10 км. в приміській зоні, абонентам доступні послуги високошвидкісної мобільної передачі даних в режимі EVDO Rev. A. Жителі м. Хмельницького і Хмельницької області можуть вільно користуватися високоякісним зв'язком в м. Хмельницьком, а також в інших містах і районних центрах: Нетішин, Понинка, Полонне, Волочиськ, Чемерівці, Ярмолинці, Дунаївці, Городок, Деражня, Кам'янець-Подільський.

Забезпечено покриття в більшій частині автомобільних доріг Хмельницький – Вінниця; Хмельницький – Кам'янець-Подільський – Хотин; Хмельницький – Тернопіль. Протягом півріччя планується забезпечити зв'язок у всіх районних центрах області і на автомагістралі Хмельницький – Староконстянтинів – Шепетівка – Славута.


 hmel-1_1.jpg


hmel02.jpg


hmel-3.jpg


hmel03.jpg


hmel01.jpg

Новини і прес-релізи