Новини

01.10.2015 18:51
Літо вдалося! Підсумки сезону по домашньому інтернету
Спожитого за три місяці трафіку вистачило б на 200 років перегляду серіалів.

domashniy-1.jpgВигідні умови тарифних планів і висока швидкість Wi-Fi доступу дозволяють абонентам Домашнього інтернету використовувати всі переваги свого підключення: слідкувати за новинами в мережі, спілкуватися, дивитися відео, слухати музику та завантажувати контент. За три місяці користувачі спожили 870 623 ГБ трафіку. Такої кількості даних достатньо для перегляду 2 мільйонів серій ваших улюблених серіалів — а це зайняло б більше 200 років! 

У липні — в серпні 2015 року приріст абонентської бази в сегменті домашнього Wi-Fi інтернету склав майже 15%. Більше трьох чвертей нових абонентів обрали пропозицію «Wi-Fi акційний», за умовами якого підключення та користування інтернетом протягом трьох місяців після підключення надаються безкоштовно.

Встигніть підключитися зараз та отримати найвигідніші подарунки від «Інтертелеком». До завершення акції залишилося всього два місяці — спеціальні умови підключення діють до 30 листопада 2015 року. Звертайтеся в будь-який Центр обслуговування абонентів «Інтертелеком» або переходьте на форму замовлення зі сторінки Домашнього інтернету Wi-Fi на нашому офіційному сайті.

Домашній Wi-Fi від «Інтертелеком» — це найбільш зручний спосіб доступу в мережу там, де відсутнє або технічно неможливе дротове підключення. Використовуйте максимум можливостей свого домашнього інтернету з високою швидкістю передачі даних — до 5 Мбіт/с, а також безлімітними тарифами від 39 грн. в місяць.

 

Новини і прес-релізи