Новини

29.09.2015 14:33
Літо в зонах Wi-Fi: 1,5 мільйона годин онлайн
Популярність мереж Hot Spot за рік зросла більш ніж у два рази.

Wi-Fi зони Hot Spot від «Інтертелеком» влітку 2015 року користувалися великою популярністю серед користувачів. З червня по серпень в мережі було зареєстровано більше 270 000 унікальних абонентів.

За три місяці вони провели в мережі 1 500 000 годин - на 186% більше, ніж протягом аналогічного періоду 2014 року. Обсяг сумарного трафіку, спожитий абонентами за цей час, також виріс - на 143%, і склав 248 терабайт. Цього достатньо для того, щоб подивитися більш 20 000 000 відеороликів на Youtube або прослухати близько 62 млн музичних треків в сервісах потокового відтворення.

Абоненти активно використовували новий зручний спосіб оплати послуг Hot Spot допомогою СМС. Частка замовлень за допомогою повідомлень склала більше 70%. Інша частина була рівномірно розподілена між такими варіантами, як оплата послуги банківською картою, через термінали самообслуговування і скретч-картки поповнення рахунку.

До літнього сезону «Інтертелеком» розширив покриття мережі громадського Wi-Fi на 56%. Зона вільного Wi-Fi доступу продовжує збільшуватися, охоплюючи популярні громадські місця: з/д вокзали і аеропорти, пляжі та зони відпочинку, навчальні заклади, кафе і ресторани.

Підключившись до Hot Spot, можна в будь-який момент отримати доступ в інтернет для відвідування соціальних мереж, перевірки електронної пошти, спілкування або пошуку інформації, а також безкоштовно викликати таксі, забронювати житло і квитки на транспорт.

Подорожуйте по всій Україні, користуючись усіма перевагами зв'язку від «Інтертелеком» - як у громадських зонах Wi-Fi, так і в усіх областях країни на території покриття високошвидкісного 3G інтернету.

 

Новини і прес-релізи