Новини

28.09.2015 15:58
Wi-Fi на борту! Інтернету в транспорті стає більше
«Інтертелеком» забезпечив безкоштовним Wi-Fi в транспортних засобах семи областей.

wifi-na-bortu_oktober_15.jpg

Національна програма інтернетизації країни від оператора «Інтертелеком» продовжує активно розвиватися. До кінця вересня 2015 року безкоштовним високошвидкісним Wi-Fi доступом забезпечені пасажири 617 транспортних засобів, які можна ідентифікувати по значках «Free Wi-Fi» на борту.

Всього в проекті задіяно 291 маршрутне таксі, 97 трамваїв, 209 тролейбусів і 20 автобусів. Останні - родом з Вінниці. Саме в цьому місті в 2012 році з'явився перший громадський транспорт з безкоштовним Wi-Fi від «Інтертелеком». На сьогоднішній день Вінниця продовжує тримати лідерство в проекті компанії: тут зосереджена чверть всього українського інтернетизованого транспорту.

Безкоштовний доступ в інтернет отримали пасажири ще кількох міст. 15 тролейбусів з Wi-Fi з'явилося у Миколаєві, 3 - у Тернополі, 20 - в Чернігові і 5 - у Черкасах. У Полтаві, Рівному та Хмельницькому доступ в інтернет отримало 21, 6 і 6 маршрутних таксі відповідно.

На підставі досвіду забезпечення Wi-Fi доступом поїздів «Інтерсіті» фахівці компанії розробили інноваційну систему маршрутизації даних в рамках інтернетизації транспорту. Зараз вона проходить тестування в умовах реальної експлуатації, але деталі її реалізації поки не розкриваються. Слідкуйте за новинами «Інтертелеком», щоб дізнаватися про всі новини першими. 

 

Новини і прес-релізи