Новини

15.09.2015 12:25
Нові умови розстрочки: смартфони від 130 грн./місяць
Поєднуйте кращі ціни на 3G обладнання і тарифи!

42-1.jpgЗустрічайте осінь зі зниженими щомісячними платежами в рамках розстрочки на 3G обладнання. Нову вартість отримала вся лінійка пристроїв. Так, мобільні телефони тепер можна придбати в розстрочку за ціною від 100 грн. на місяць, смартфони - від 130 грн. на місяць, модеми - від 65 грн. на місяць. Розмір щомісячного платежу при купівлі у розстрочку мобільних Wi-Fi роутерів - від 159 грн.

Забудьте про комісії та переплати — вибирайте найкраще від «Інтертелеком». Розподіліть витрати на зручний період часу — до 6 місяців, і починайте користуватися обладнанням та всіма перевагами мобільного 3G інтернету і зв'язку відразу після першого платежу. Щомісячні платежі по розстрочці однакові для всіх тарифних планів: вибирайте те, що оптимально підходить саме вам!

Підключайтесь зараз і отримуйте в подарунок:

  • «100 днів 3G безліміту» при купівлі Rev.B роутера Huawei EC 5321 або смартфонів Huawei P6 та Lenovo A330E;
  • «30 днів 3G безліміту» при купівлі Rev. А роутера Huawei EC 5220 або обладнання в рамках акції «Мобільна розстрочка Смартфони».

Оформити розстрочку на обладнання можна в Центрі обслуговування абонентів «Інтертелеком» у вашому місті, а також перейшовши на форму замовлення зі сторінки пристрою на нашому офіційному сайті.

 

Новини і прес-релізи