Новини

10.09.2015 15:20
Користуйтеся 3G на повну!
Безлімітний 3G інтернет за 20 грн.

Хочете більше 3G за свої гроші? Підключайтеся до безлімітного 3G інтернету всього за 1 грн. і використовуйте максимум своїх можливостей. «Інтертелеком» представляє найвигіднішу пропозицію осені — 3 ГБ високошвидкісного 3G інтернету за 20 грн. замість 40-ка і 5 ГБ за 50 грн. в місяць замість 70-ти при підключенні до лінійки тарифів «Супер 3G планшет» до 30 листопада.

Спеціальні умови будуть діяти протягом трьох місяців з моменту підключення. Весь обсяг послуг у рамках тарифних планів залишається незмінним. Використовуйте швидкісний 3G інтернет на найкращій території покриття 3G в Україні. Дивіться відео онлайн, обмінюйтеся фотографіями, слухайте музику, завантажуйте програми та спілкуйтеся у відео-месенджерах і соціальних мережах без обмежень у всіх областях країни на найвигідніших умовах — справжній 3G інтернет доступний кожному!

Тарифні плани «Супер 3G планшет 40» та «Супер 3G планшет 70» на акційних умовах доступні для нових абонентів при підключенні у Центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажу до 30 листопада 2015 року. Акційна абонентська плата діє протягом трьох місяців з моменту підключення.

 

 

Новини і прес-релізи