Новини

08.09.2015 12:00
3G — не розкіш або Як використовувати 3G на повну
«Інтертелеком» запустив нову рекламну компанію.

3G інтернет сьогодні є центром уваги українських користувачів. Абоненти як і раніше перебувають «у режимі очікування» — цього разу пропозицій з гідним об'ємом мегабайт за доступною ціною.

«Інтертелеком» у своїй новій рекламній кампанії нагадує: для того, щоб отримати безлімітний 3G інтернет, не потрібно багато платити. Безлімітний інтернет з об'ємними пакетами мегабайт на Турбо швидкості вже давно доступний у всій лінійці тарифних планів оператора. А з новою акційною пропозицією абонентам пропонується використовувати безлімітний інтернет на повну всього за 20 грн. на місяць.

«З тенденцією високого зростання проникнення мобільних сервісів зростає й потреба користувачів у обсягах мобільного трафіку. Відео, музика, спілкування в соціальних мережах та інший онлайн контент — все це вимагає не тільки великих швидкостей, а й великих обсягів пакетних мегабайт, — зазначив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов. — Тривале очікування 3G завершилося неоднозначною реакцією користувачів на вартість тарифів. З урахуванням поточних очікувань користувачів ми вважаємо наш новий акційний тариф особливо актуальним».

Над роликом до рекламної кампанії працювало креативне агентство HAVAS Worldwide Kiev.

Олександр Кулаков, креативний директор Havas Worldwide Kiev розповів: «Поведінка споживачів дуже часто сама демонструє проблему, важливо її помітити, осмислити та правильно інтерпретувати. Далі справа техніки — історії будуть виникати одна за одною. Так вийшло і з цим завданням — коли ми зрозуміли, як поводяться користувачі, рішення прийшло дуже швидко. Здорово, що в черговий раз ми на одній хвилі з клієнтом і нам вдається створити для них концепцію, яка подобається їм і нам. І щиро сподіваюся — сподобається споживачам».  

 

Новини і прес-релізи