Новини

02.09.2015 17:38
«Інтертелеком» завершив будівництво Wi-Fi мереж в поїздах Інтерсіті
Всі швидкісні поїзди України забезпечені доступом в інтернет.

intercity_2_1.jpg

1 вересня 2015 року безкоштовний інтернет-доступ від національного 3G оператора «Інтертелеком» з'явився на всіх 14-ти складах Інтерсіті і Інтерсіті +. Послугами Інтерсіті щодня користується більше 10 тисяч пасажирів, і тепер всі вони можуть вільно підключитися до інтернету з використанням високошвидкісної технології доступу 3G / Wi-Fi на будь-якому відрізку шляху.

Забезпечення складів Інтерсіті та Інтерсіті + високошвидкісним бездротовим інтернетом здійснюється на основі тендеру «Української залізничної швидкісної компанії», який «Інтертелеком» виграв у червні 2015 року. Тестування технічних рішень відбувалося з квітня по червень 2015 року. Протягом липня-серпня 2015 року було завершено монтажні та пусконалагоджувальні роботи на всіх поїздах.

Тестування сервісу підтвердило початкові розрахунки: мережа працює стабільно навіть при підключенні до 100 унікальних Wi-Fi пристроїв у кожному вагоні на всіх маршрутах слідування. Забезпечується безперервність доступу в інтернет, крім ділянок, де склад проходить по тунелях або таких, що мають особливості рельєфу або інші перешкоди природного і техногенного походження. Мінімізація переривань роботи мережі на всіх маршрутах стане наступним етапом роботи «Інтертелеком.

Оцініть безкоштовний високошвидкісний доступ в інтернет від «Інтертелеком» на будь-якому маршруті поїздів Інтерсіті вже сьогодні!

 

Новини і прес-релізи