Новини

31.08.2015 17:23
Спеціальні тарифи на 3G - економія до 100 грн. на місяць
Зустрічайте нові тарифи для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської та Чернівецької областей.

super_3g_bezlim_300.jpgАктивно користуєтеся 3G інтернетом або ще не встигли оцінити технології третього покоління в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Тернопільській та Чернівецькій областях? Тепер у вас є можливість зробити це на найбільш вигідних умовах з двома новими тарифами для західних регіонів: «3G Безліміт регіональний» та «Супер 3G Безліміт регіональний». Економте до 100 грн. в місяць на 3G інтернеті! 

«3G Безліміт регіональний» — відмінна пропозиція для всіх, хто регулярно користується інтернетом для доступу до сервісів онлайн-спілкування, соціальним мережам, пошуку, перегляду відео на youtube. Кожен день ви отримуєте 1 ГБ високошвидкісного 3G інтернету і безлімітний доступ понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с. Щомісячна абонплата в рамках тарифу становить 120 грн. 

«Супер 3G Безліміт регіональний» — ідеальний тариф для активних користувачів 3G інтернету. Абсолютний 3G безліміт на швидкості до 14,7 Мбіт/с доступний всього за 199 грн. в місяць. Ніяких обмежень по швидкості або трафіку — тільки повна свобода в режимі онлайн!

Підключайте нові тарифи на мобільний Wi-Fi роутер від «Інтертелеком» і користуйтесь інтернетом з будь-яких пристроїв, що підтримують Wi-Fi. Та найголовніше — доступ до високошвидкісного безлімітного 3G інтернету є скрізь, адже покриття мережі 3G «Інтертелеком» охоплює не тільки обласні центри, а й віддалені населені пункти.

Всього жителям Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської та Чернівецької областей доступно шість тарифів: «3G Безліміт регіональний» і «Супер Безліміт 3G регіональний», а також «Супер 3G планшет», «Вільний день+», «Безлімітний день», «Безлімітний мега день». Підключити обраний тариф можна у системі самообслуговування, у Центрах обслуговування «Інтертелеком» або у дилерських точках продаж у вашому місті.

 

Новини і прес-релізи