Новини

25.08.2015 15:04
Спорт, музика і драйв з 3G на Z-Games
«Інтертелеком» виступив партнером 3G інтернету найбільшого в Східній Європі фестивалю екстремального спорту.

З 20 по 24 серпня під Одесою відбувся Z-Games - найбільший музично-спортивний фестиваль Східної Європи. «Інтертелеком» виступив партнером 3G інтернету, забезпечивши вільний доступ в інтернет для гостей та організаторів заходу.

На майданчику фестивалю пройшли грандіозні екшн-шоу за участю професійних спортсменів, етап міжнародних змагань з екстремального велоспорту, міжнародні змагання та майстер-класи в більш ніж десяти яскравих дисциплінах: вейкборд, кайт, скімбординг, скелелазіння, слеклайн, паркур, хіп-хоп та ін. Змагання зі слеклайну пройшли за участі «Інтертелеком»: спортсмени, що зайняли призові місця, отримали в подарунок від оператора мобільні Wi-Fi роутери, а аматори, що показали найкращі результати — яскраві сувенірні сумки та рюкзаки.

Активність у бренд-зоні «Інтертелеком» не припинялася протягом усіх чотирьох днів фестивалю. Гості тестували обладнання та 3G інтернет оператора, брали участь у конкурсах і робили яскраві фото на пам'ять. В інших зонах фестивалю не-спортсмени активно відвідували концерти, вечірки та майстер-класи, займалися віндсерфінгом, плавали на каяках та катамаранах.

Запалювали для гостей Z-Games українські та зарубіжні зірки: BRUTTO, Fontaliza, Secret Avenue, Tesla Boy, OTorvald. Головним хедлайнером фестивалю став американський репер XZIBIT!

Проект Z-Games стартував у 2010 році, та за п'ять років вийшов на міжнародний рівень, ставши одним з наймасштабніших спортивних подій літа. Цього року фестиваль відвідали більше 1 500 учасників з України та інших країн і більше 10 тисяч гостей.

Новини і прес-релізи