Новини

12.08.2015 14:24
«Інтертелеком» покращив тарифи для бізнес-абонентів
Максимум спілкування і безлімітний 3G інтернет у всіх пропозиціях.

korporativ_tariffi.jpg З 1 серпня почали діяти оновлені тарифні плани для абонентів корпоративного сегменту «Інтертелеком».

Оператор поліпшив лінійки голосових та інтернет-тарифів, а також ввів нові послуги.

Для корпоративних абонентів обласної та районної нумерації доступна широка лінійка «Бізнес спілкування», всі тарифні пропозиції якої включають необмежені дзвінки всередині мережі та на місцеві міські номери, а також безлімітний 3G інтернет. На вибір в чотирьох тарифах абонентам пропонуються пакети для дзвінків на мобільні номери — до 600 хвилин, пакети SMS на всі мережі — до 200 повідомлень, і обсяг високошвидкісного трафіку 3G інтернету — до 10 ГБ місяць. Абонентська плата в тарифах «Бізнес спілкування» складає від 35 до 150 грн.

Для абонентів з мобільною нумерацією доступний тариф «Мобільний бізнес» з пакетом хвилин для дзвінків всередині мережі і по місту, а також 50 МБ 3G інтернету за 10 грн. в місяць. 

Оновилася також лінійка тарифних планів 3G інтернету. Користувачі можуть вибрати один з шести тарифів: з щоденною або щомісячною абонплатою, а також з помегабайтною тарифікацією. «Бізнес 3G старт» — оптимальна пропозиція для тих, хто використовує 3G інтернет за потребою: вартість одного мегабайта високошвидкісного 3G становить 0,04 грн.

Більш активні користувачі віддадуть перевагу тарифу з оплатою за день користування: «Бізнес 3G Мега день» з 1,5 ГБ високошвидкісного трафіку в день та безлімітом понад пакету за 6 грн.

Тим, хто віддає перевагу отримувати передоплачені пакети послуг, підійдуть тарифи зі щомісячною абонплатою: «Бізнес 3G 50» — 4 ГБ в місяць  за 50 грн., «3G Бізнес 135» і  «3G Бізнес Безліміт+» з 1,5 і 2,5 ГБ в день за 135 і 195 грн. відповідно, а також абсолютний 3G безліміт без обмежень по трафіку або швидкості з тарифом «Бізнес 3G 299».

Корпоративним абонентам з тарифними планами 3G інтернету також доступні нові послуги для отримання додаткового обсягу трафіку на кожен день чи на місяць.

Дізнайтеся детальніше про умови підключення та обслуговування корпоративних тарифних планів у відповідному розділі на сайті.

Новини і прес-релізи