Новини

10.08.2015 10:28
Найбільший open-air сезону пройшов за підтримки «Інтертелеком»
Оператор виступив партнером 3G інтернету фестивалю «СТОПУДОВКА TURBOta FEST-2015»

7 - 9 липня у парку відпочинку «Новоселиця» під Дніпропетровськом пройшов «СТОПУДОВКА TURBOta FEST-2015» за підтримки «Інтертелеком». Найбільший open-air фестиваль сезону прийняв більше 14 тисяч гостей та понад двадцять відомих українських виконавців: Воплі Відоплясова, Сергій Бабкін, Табула Раса, Brutto, O.Torvald, Громадянин Топінамбур, Bahroma та інші музичні колективи з різних міст.

«Інтертелеком» взяв участь у проведенні фестивалю в якості партнера 3G інтернету. Оператор організував лаунж-зону з наданням безкоштовного 3G Wi-Fi в спеціальній локації meet-n-greet, де проходили зустрічі та автограф-сесії з хедлайнерами. Гості фестивалю із задоволенням зупинялися в лаунж-зоні між зустрічами: відпочивали, спілкувалися, тестували обладнання і користувалися високошвидкісним 3G інтернетом від «Інтертелеком». Троє гостей фестивалю виграли мобільні Wi-Fi роутери в щоденних розіграшах.

Оператор регулярно підтримує проведення культурних та благодійних заходів. «TURBOta FEST» цього року об'єднав ці два починання: частина вартості квитків відійшла на збір коштів на курс лікування в реабілітаційно-оздоровчому центрі «Маяк» для хворих на ДЦП дітей. В цілому за підсумками фестивалю Дніпропетровському дитячому будинку-інтернату та Поливановському будинку інвалідів було передано 8000 грн.

 

 

Новини і прес-релізи